Akrep Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

Akrep Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

Akrep Burcu Erkeği ile Kadınının İş Hayatı Meslekleri ve Başarıları

İş Hayatı

Sabır, Cesaret ve Başarı

Parayı oldukça severler. Banker, borsacı, finans danışmanlığı gibi hem zekalarının gücünü yansıtan hem de piyasa araştırıcı yönlerini tatmin için bu meslek dallarını tercih ederler. Her burç gibi Akrepler'in pek çok yeteneği vardır. Tıp alanını seçen bir Akrep, uzun çalışma saatlerini laboratuvarlarda incelemeler ve buluşlar yaparak geçirebilir. İnsan anatomisine karşı meraklıdırlar. Panik olmadan, kriz geçiren birine hemen yardımcı olabilirler. Genellikle isim yapmış doktorlar Akrepler arasında çıkar. Tıbbi araştırmalar, genetik bilimi, eczacılık, hatta şarap eksperi, diğer popüler tercihleri arasındadır.

Tehlike anında büyük bir cesaret gösteren Akrepler riski çok severler. Sıra dışı işler onların ilgilerini çeker. Bu kombinasyonlara uygun olarak da sahip olduğu doğuştan ateşi ile askerlik, polislik, uzak araştırmacılığı, casusluk gibi işleri seçebilirler.

BİR AKREP, PATRON OLURSA NE OLUR?

Cesareti ve ateşliliği ile inanılmaz atılımlar yapabilir. Kimsenin aklına gelmeyen, alışılmış dışı yetenekleri vardır. Pratik zekasıyla konulardaki açıkları bularak hemen uygulamaya geçirebilir. İşinin şeklini değiştirip kapasitesini artırma yeteneğine sahiptir. İşyerlerinde güçlü bir işbirliği kurmaya çalışırlar. İşe yaramayan personeli çıkarmada tereddüt etmediğinden, acımasız olarak da bilinir. Yanlarında çalışıyorsanız ancak yeteneklerinizi göstermeli ve kendinize güveninizi yansıtmalısınız. Bu şekilde fazlasıyla destek görebilirsiniz. Dürüstlük, çalışkanlık ve tedbirli olma yetileri ile Akrep işvereninin güvenini kazanabilir, onun dikkatini çekebilir ve ödüllendirileceğinize emin olabilirsiniz.

Genellikle iş yaşamı ve özel yaşamını birbirinden ayırmasını bilen Akrepler başkalarının arkasından konuşmayı hiç sevmezler. İşlerine çok konsantre olurlar. Boş konuşmalar, uzun iş seyahatleri yerine saygı ve deneyimli, başarılı meslektaşları ile olmak, onun için çok daha önemlidir. Çalıştıkları işte daha fazla yararlı ve tatmin olamayacağını düşünürse hemen, kendine yeni iş alanı aramaya başlar.

Akrep burcu patronunun sezgileri çok güçlüdür. Ondan bir olayı saklamak mümkün değildir. Yalan söylendiğini veya arkasından konuşulduğunu kolaylıkla sezinler. Aynı zamanda yapıcı oldukları için, personeli arasında bir sorun olduğu zaman sabırla, herkesin takımın bir parçası olduğunu hissetmelerini sağlar. Genelde fikirlerini çalışanları ile paylaşmaz ama her fırsatta personelini teşvik etmeye çalışır.

Akrep burcu erkeği ile kadınının iş hayatı, meslekleri ve başarılı oldukları işler hakkında bilgiler.